Akform 56. AYSAF Ayakkabı Yan Sanayi Fuarında

Akform sektörün önemli fuarlarından biri olan AYSAF’a katılıyor. Kendi alanında dünyanın en büyük fuarı olma hedefiyle yoluna devam eden ve sektör ihracatına katkıyı artırmak amacıyla gerçekleştirilen 56. AYSAF – Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 23-26 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de organize ediliyor.

Akform Kaliteli Ayakkabı İç Tabanları İle AYSAF’da
Akform AYSAF fuarında iç tabanları, sünger ürünleriyle hizmet ettiği müşterileri için sergiliyor. Akform kaliteli, sağlam ve sağlıklı ayakkabı iç tabanı üreterek müşteri beklentilerinin üzerinde, ekonomik, ergonomik, dayanıklı ayakkabı iç tabanı üreterek ayakkabıcılık sektörüne hizmet veriyor. Ayakkabı sanayi, dünyada hızla gelişirken rekabet koşulları da ağırlaşıyor Akform sürekli gelişimi sağlamak amacıyla bu fuarlara katılımı sağlamayı önemsiyor.

Ayakkabı Yan Sanayi AYSAF’ta Buluşuyor
İstanbul, Bakırköy’de ayakkabı yan sanayicilerini bir araya getiren fuar CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor. Yeşilköy fuar alanında gerçekleştirilen fuar Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği – AYSAD, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı – TASEV iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile gerçekleştiriyor.

Akform Ayakkabı ve Tekstil San. Tic. Ltd. Ş.t.i sektörün önemli fuarlarından biri olan AYSAF’a katılımı sektörü için önemsiyor. Akform fuarda, yeni geliştirmiş olduğu ve üretimini Türkiye’de yaptığı Orthoflex ve Smartflex Memory Foam markalarını da diğer iç taban ve sünger grupları ile birlikte sergiliyor.

Akform Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı’nda yeni standı, yeni ürünleri ile müşterilerini karşılıyor. Fuarı ayakkabı sektörü ilgiyle izliyor. Ayakkabıcılık sektörü profesyonelleri tarafından sürekli artan ilgiyle izlenen fuara, çalışanlar, üreticiler, tedarikçiler, paydaşlar, meslek odaları büyük ilgi gösteriyor. Bu yıl 56.’sı düzenlenen fuarda Akform yeni fuar standı ve yeni yüzüyle müşterilerini karşılıyor.

Akform ürettiği ayakkabı iç tabanları ve diğer sünger ürünleriyle ürün yelpazesi genişletirken Karabük’te 1600 m2’lik bir kapalı alan üzerine kurduğu yeni fabrikasıyla da ülke ekonomisine ve istihdama önemli bir katkı sağlıyor.

Leave A Comment