Akform Ayakkabı Lineapelle 2017

Akform Ayakkabı Lineapelle 2017 Fuarı İçin İtalya’nın Milano Şehrinde Yerini Alıyor

Akform Ayakkabı İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen Lineapelle 2017 International Leather Fair’e katılıyor. Lineapelle özellikle deri, ayakkabı, deri ve ayakkabı aksesuarları, komponentler, sentetik ürünler, giysiler ve mobilya sektörünün olduğu uluslararası en önemli fuarlardan biridir. Özel bir müşteri kitlesine sahip olan bu fuara Akform Ayakkabı her yıl düzenli olarak katılır ve burada iç taban, mostura, fusped adı verilen ve İngilizce adıyla insole şeklinde ifade edilen ayakkabı tabanlıklarını uluslararası müşterilerine sergiler.

Lineapelle 2017 Stand ve Pav. 22P N5 / Akform Shoes Insoles – Turkey
Akform Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı sayın Nafiz Coşkun tarafından da kaliteli ve her yıl kalitesini daha da artıran bir fuar olarak görülen Lineapelle fuarı 1981 yılında müşterileriyle buluşur. Özellikle ayakkabı, deri eşyalar, giysiler ve mobilya için en kaliteli uluslararası sergiye mahiyetindedir. Lineapelle 2017 fuarı bu yıl 21-22-23 Şubat 2017 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde düzenleniyor. Akform Ayakkabı Pav. 22P N5 standında yer alıyor. Akform Ayakkabı bu yıl yenilikçi, ergonomik, kaliteli iç tabanlık çeşitleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Footwear sector preliminary results 2016 and Turkey
Akform Insole yenilenmenin en önemli çalışmalarından birinin Lineapelle gibi dünyanın önemli fuarlarına katılarak, trendleri izleyebilmeleyi, yenilikçiliği ve inovasyonu takip edebilmeyi çok önemsemektedir. Lineapelle fuarı çeşitli çıktılara da sahip bunlardan bazıları Pazar araştırma raporları veya basınla ilişkiler kapsamında kamuoyuyla paylaşılıyor buna örnek olarak “Footwear sector preliminary results 2016” başlıklı raporu gösterebiliriz. Akform Ayakkabı iç taban uzmanı bir işletme olarak sektörün kalbi Lineapelle 2017 fuarında yerini alıyor, tekstil, deri, ayakkabı, sünger gibi alanlardaki yenilikleri takip ederek iyi uygulamaları ve yenilikleri kendi bünyesine adapte ediyor.

Leave A Comment