Akform Ayakkabıcılık Sosyal Sorumlukluk Çalışmalarına Devam Ediyor

Öğrencilerimizin Sevinçlerine Ortak Olduk
Akform Yöneticileri Sosyal Sorumluluk Projesi’nde Akform’un sosyal sorumluluk projelerine katkıları devam ediyor. Osman Nuri Bakırcı Ortaokulu’nda başarılı öğrencileri tebrik etmek amacıyla düzenlenen törene Akform Ayakkabıcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nafiz Coşkun ve yöneticilerimiz katıldı.

Sosyal Hayatın Gelişimi ve Sürdürülebilir Kalkınmayı Önemsiyoruz
Akform Ayakkabıcılık olarak ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal hayatın gelişiminin de ülkemiz açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Şirketimiz hem kendi sektörü hem de içinde bulunduğu çevreye katkı ve destek sağlayarak sosyal sorumlulukla ilgili çalışmalarını sürdürecektir. Biz Akform yönetimi olarak toplumsal hayatın gelişimine katkı sağlayarak ülkemizin kalkınmasına öncülük etme hedefimizi devam ettireceğiz. İşte bu nedenle bizi bu güzel çalışmalarına davet eden Osman Nuri Bakırcı Ortaokulu yöneticilerine, öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyor. Başarılı olan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Sürdürülebilir Kalkınmayı Destekliyoruz

 

Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren Akform Ayakkabıcılık sektörünün öncüsü olmaya devam ederken toplumdan aldığı kadarını yine topluma verebilme hedefiyle sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor.

Leave A Comment