Akform AYSAF 2016 Fuarında Ayakkabı Yan Sanayi Ürünlerini Tanıttı

  • Anasayfa
  • FAQ
  • Fuar
  • Akform AYSAF 2016 Fuarında Ayakkabı Yan Sanayi Ürünlerini Tanıttı

Bu yıl 56.’sı gerçekleştirilen ayakkabı sektörünün en önemli fuarları arasında gösterilen AYSAF-2016 ayakkabı yan sanayi fuarı sona erdi. Firmaların ve sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği fuar ayakkabıcılık sanayisi için dünyanın en büyük fuarı olma hedefiyle yoluna devam ediyor.

AYSAF – Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 23-26 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de organize edildi. Akform fuara Orthoflex, Smartflex Memory Foam gibi markalarıyla katılarak müşterilerini Salon 6’da B8 standında karşıladı. Yeni ürünlerin, yeni tasarımların tanıtıldığı Akform standına ilgi büyüktü.

İstanbul’un Bakırköy ilçesi Yeşilköy semti fuar alanında gerçekleştirilen ayakkabı yan sanayi fuarına AYSAD, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı – TASEV gibi meslek kuruluşları da katıldı. Türkiye ve dünyada büyüyen ayakkabı yan sanayi sektörü bu fuarla gücünü artırmayı hedefliyor.

Akform olarak fuarda standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. AYSAF fuarına katılan tüm meslektaşlarımıza, kurumlara, meslek kuruluşlarımıza ve sektör basınımıza başarılar diliyoruz.

Leave A Comment