Akform Öneri Sistemi ve İnovatif Öneriler

Akform Ayakkabı Öneri Sistemi

Akform Ayakkabı Öneri Sistemi’ne gelen öneriler Öneri Değerlendirme Komitesi tarafından değerlendirilerek, beğenilen öneriler hayata geçiyor, çalışanlar bu iş geliştirme önerileri dolayısıyla puanla ve yıl sonu takdir ödülleriyle ödüllendiriyor. Öneri Komitesi mavi yaka çalışanları motive etmek amacıyla mavi yaka çalışanlarıyla birlikte gelen önerileri, öneri veren çalışanların da katıldığı bir toplantıda pasta keserek kutladı. Akform, daha kaliteli, daha sağlıklı, daha ekonomik ve ergonomik ayakkabı iç tabanları üretmek amacıyla her fikri değerlendirmektedir.

 

Yenilikçi İnovatif İç Taban Fikirleri

Kaliteli iç taban, sünger üretiminde sektörünün öncüsü olan Akform Ayakkabı, yenilikçi önerileri çeşitli kategorilerde ödüllendiriyor. Öneri nedir? Öneri, bir sorunu çözmek üzere öne sürülen görüş, düşünce, teklif olarak tanımlanabilir. Öneriler İş ve süreç geliştirme, yeni ürün-inovatif öneri, müşteri memnuniyeti, kalite, verimlilik, iş sağlığı güvenliği, sosyal sorumluluk, çalışma ortamı geliştirme şeklinde sınıflandırılıyor. Akform Öneri Sistemi çalışana verdiğimiz önemin en öneli göstergesidir. Çalışanlarımız iç taban ve sünger üretimi konusunda faaliyet gösteren şirketimiz için oldukça önemli inovatif çözümler getiriyor. Akform çalışanları tarafından veriler öneriler müşteri memnuniyetini artırıyor, kalite ve verimliliğe etki ediyor. Akform olarak iç taban ve sünger üretiminde zamanın ve maliyetin kıymetini biliyoruz. Verilen her öneri için çalışanlarımızı tebrik ediyor, öneri sistemine katılım sağlayan Akform çalışanlarını kutluyoruz.

 

Akform Öneri Sistemi Çalışanlardan Gelen Önerileri Değerli Buluyor
Akform için Öneri Sistemi yalnızca bir program değil, çalışanların motivasyonunu artırıcı bir önemli bir araçtır. Çalışanlar ve yöneticilerden oluşan Öneri Komitemiz her çalışanın verdiği öneriyi titizlikle inceledi değerlendirdi, fikrin uygulanabilirliğini araştırdı. İç taban üretiminde Ayakkabıcılık yan sanayinde sektörünün lideri olan firmamız çalışanlarımızın kendilerini değerli hissetmelerini sağlamak için katılımcılığı ve Öneri Sistemi’ni sürekli geliştirmektedir.

İç Taban ve Sünger Üretiminde Kalite ve Verimlilik

 

İş dünyası olarak hantallaşmış, esnek ve verimli olmayan çalışma modellerinden uzaklaşmalı, çalışan motivasyonunu gözetmeli ürün çeşitliliği, kalite, verimlilik ve müşteri memnuniyetini öne alan bir yönetim modeli benimsenin çok daha doğru olacağına inanıyoruz.

Leave A Comment