Akform’dan Ayakkabılar İçin Akıllı Sünger İç Tabanlar

Ayakkabı İç Tabanları Ayak Sağlığı İçin Çok Önemlidir
Günün büyük bir kısmını ayakta veya hareket halinde geçiriyoruz. İşte bu nedenle ayak sağlığı ve ayak konforu sağlığımız için önemlidir. Akform, ürettiği akıllı sünger iç tabanlar ile ayakkabıcılık sektörüne hizmet etmeye devam ediyor. Yenilikçi yapısıyla alanının öncüsü olan Akform dünyada hafızalı sünger ya da akıllı sünger olarak bilinen, ayağın şeklini alan ve konforu nedeniyle tercih edilen süngeri Türkiye’de üretmeye başladı.

Akform Sağlıklı, Kaliteli, Sağlam ve Konforlu İç Tabanlar Üretir
Akform tarafından üretilen akıllı ayakkabı iç taban sünger ürünleri ayakkabılarda farklı şekillerde kullanılabiliyor. Akıllı sünger iç tabanlar kişinin ağırlığı ve ayak yapısına göre ayakkabı içinde şekil alarak ayakların daha rahat etmesini sağlıyor. Böylelikle ayaklarınız daha konforlu bir şekilde yere basarken daha dengeli adımlar atıyorsunuz.

Orthoflex, Smartflex Memory Foam, Technopad İç Tabanda Akform Markaları

Ayak sağlığınıza uygun ayakkabı iç tabanları üreten Akform; Orthoflex, Smartflex, Technopad gibi markalarıyla ayakkabı sanayine hizmet ediyor. Akform kaliteli, sağlam iç taban üretiminde müşteri beklentilerinin üzerinde yenilikçi-inovatif, ergonomik, dayanıklı ve ekonomik imalat gerçekleştirerek sektörüne hizmet etmeye devam ediyor.

Leave A Comment