Akform’dan TASEV’e Ziyaret

Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) Ziyaretimiz
Yöneticilerimizden Seda Aydın ayakkabıcılık sektörünün en önemli mesleki kuruluşlarından biri olan Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı’nı (TASEV), ziyaret etti. Ziyarette ayakkabıcılık sektörüyle ilgili bilgi paylaşımı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Sektörle ilgili gelişmeleri değerlendiren yönetimiz Seda Aydın; Ayakkabıcılık sektörünün en önemli sorunlarından birinin iyi yetişmiş insan kaynağı olduğuna dikkat çekerek bu anlamda Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı’nın çalışmalarını çok önemsediklerini söyledi.

Meslek Kuruluşumuz TASEV ile Ayakkabı Sektörünü Konuştuk
TASEV ile işbirliği imkanlarını değerlendirdiklerini belirten Akform Ayakkabıcılık yöneticimiz Seda Aydın görüşmeyle ilgili olarak şunları söyledi: “Akform olarak TASEV’i her zaman çok değerli bir meslek kuruluşu olarak görürüz. Biz ayakkabı iç tabanları üreten sektör profesyonelleri olarak, sektör meslek kuruluşumuzun bakış açılarını görmeyi, onlarla geleceği değerlendirip, onların yenilikçi fikirlerinden yararlanmayı, kıymetli bir fikir alışverişi görmüşüzdür. Akform olarak sektörümüze yapmış oldukları olumlu katkılar için kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Leave A Comment