Ayakkabi tabanliklari ic tabanlar mostralar kislik tabanlar

Akform Ayakkabı Ayaklarınız İçin Konforlu İç tabanlar Üretir

Kışlık Tabanlar Alüminyum Termal Tabanlık

 

Ayaklarımızın bedenimizin en önemli parçasıdır. Ayaklarımız hareket özgürlüğümüzü sağlayan uzuvlarımız. Dolayısı ile onları en iyi şekilde dış etkenlerden korumak gerekir. Nedir bu dış etkenler. Soğuk, sıcak, yağmur, çamur, dışarıdan gelen darbeler. Mevsim kış, hava soğuk ve ayakkabıların su alması için tüm şartlar mevcut. Akform Ayakkabı, ayakkabı iç tabanı, mostra üreten bir firma olarak ayak sağlığına önem veriyor. Bu konuda hazırlanan blog yazıları ile hem sektörü hem de vatandaşları bilgilendirmeye çalışıyor.

Fuspetler ve Mostraların Değiştirilebilir Olması Ayakkabılarınız İçin Avantajdır
Ayakkabı iç tabanları ya da fuspet ismini verdiğimiz ürünlerimiz, her türlü ayakkabıya uygulanabilir kısaca ayakkabıların en önemli bileşenlerinden biridir. Ayakkabı iç tabanları, mostraların çıkarılabilir olanları da marketlerde satılmaktadır. Akform market ürünleri büyük ve prestijli ayakkabı mağazalarında bulabilirsiniz. Haraketli iç tabanlar, fuspetler ya da İngilizce adıyla insoles dediğimiz ürünler kolayca ayakkabıya takılabilir. Ayakkabı iç tabanlarının değiştirilebilir olması yakınabilmesini, havalandırabilmesini sağlamıştır.

Akform Ayakkabı Market Grubu İç Tabanları Mostralar Mağazalarda
Market grubu ayakkabı tabanlarımız ayak sağlığınız, ayak konforunuz için geliştirilmiş ürünler olup ayakkabılarınızın havalandırılabilmesini ve daha hijyenik ayaklar için geliştirilmiştir. Ayakkabılarda mantar oluşumunu, teri ve kokuyu önler. Akform Ayakkabı memory foam denilen akıllı sünger ürünleri ayakkabıcılar tarafında çokça tercih edilen bir üründür. Akform ayakkabının yenilikçi ayakkabı iç tabanı, mostraları Smartflex Memory Foam’dır. Ayrıca Orthoflex ve Technopad markalarımız da ayakkabıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Akform Ayakkabı hem üretim kapasitesi hem de kurumsal yapısı ile yüksek miktarda üretim yapan ve ihracatı olan bir işletmedir. İstanbul, Başakşehir’deki Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi sitesi içinde ve Karabük fabriklarında Türkiye ve dünyadaki ayakkabı markalarına iç taban, insole, mostra, fuspet üretimi yapmaktadır.

Kışlık Tabanlar, Alüminyum Terman İç Tabanlar, Kışlık Mostralar
Bugünler ayakkabı iç tabanı market grubu ürünlerimizden Alüminyum Termal Tabanlık rahatlıkla herkese önereceğimiz mevsime uygun bir market ürünümüzdür. Kışlık alüminyum iç tabanlar ayağınızı sıcak tutabilmesi, ayaklarınızdaki kuruluğu artırması nedeniyle ayaklarınızı soğuk ve soğuğun etkisinden koruyarak sağlığınıza önemli bir katkı sağlamaktadır. Ayakkabı alırken sadece ayakkabının tasarımına odaklanılmaması gerekir. Evet, ayakkabı modanın bir parçasıdır. Fakat yaklarımızın rahat etmesi, ayakkabının size dengeli bir yürüyüş sağlaması da son derece önemlidir. Bugünlerde ayaklarınızı kış mevsiminin olumsuz şartlarından korumak için kışlık ayakkabılar, çizmeler ve botları size tavsiye ediyoruz.

Akform Ayakkabı Markaları İç Taban Kalitesi Gösterir

Ürettiğimiz ayakkabı iç tabanları, mostralar anatomik olup ayak konforunuza katkı sağlamak amacıyla Akform Ayakkabının tasarımcıları tarafından özel olarak üretilmiştir. Son olarak yine belirtmek isteriz ki ayakkabı alt tabanlığı ne kadar önemli ise, ayakkabı orta tabanlığı denge sağlaması nedeniyle ne kadar önemliyse, ayaklarınıza temas eden kısım olması nedeniyle mostralar yani ayakkabı iç tabanları aynı derece önemlidir.

 

Leave A Comment