Hakkımızda

AKFORM AYAKKABI HAKKIMIZDA & TARİHÇE

AKFORM’ un uzmanlık alanı, basit gibi görünen ancak çok kompleks bir yapıya sahip olan iç tabanlardır.1999 yılında özel sünger iç tabanlarla sınırlı olan üretimimiz, bugün farklı yöntemlerle çok sayıda malzemenin şekillendirilmesi ile oluşan ürün yelpazemiz sayesinde ayakkabı sanayisine renk katacak düzeye gelmiştir. AKFORM, hem Türkiye’de hem de dünyada bir çok ayakkabı markasının başarısında rol oynayan gizli kahramandır.

AKFORM üretim tesisleri, İstanbul’da 4.000 metrekare, Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nde ise 18 dönümlük alan üzerinde 8.000 metrekare, tek kat kapalı alanda, son teknoloji makinelerle donatılmış modern bir tesis olarak sünger, ayakkabı iç tabanları üreterek sizlere hizmet vermektedir.

AKFORM olarak amacımız, markanızı hem yerel hem de evrensel trendlerin ötesine taşıyacak güçte, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bütünüyle size özel hizmet sunmaktır. Yenilikçi ve inovatif kimliğimizin bir yansıması olarak önceliğimiz, fikirlerinizi en hızlı şekilde anlayıp, analiz ederek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak iç tabana dönüştürebilmektir.

Günlük 60.000 çift P.U enjeksiyon, 40.000 çift özel sünger, 35.000 çift E.V.A, P.E. ve keçe iç taban üretim kapasitesine sahip olan tesislerimizde, ayrıca lateks laminasyon, alevli laminasyon, film laminasyon yöntemleri ile astarlık kumaş üretilmektedir. Akform üretim tesisleri, entegre tesisler olup, iç taban için ihtiyaç duyulan her prosesi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Tasarım aşamasından, kalıp yapımına, laminasyon işleminden, ürünün ihtiyaç duyduğu şekillendirme işlemine, ürün etiketlerinin üretiminden, iç taban uygulamasına kadar tüm prosesler ve kullanılan her tür ham madde AKFORM kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir.

Ülkemizde ve dünyada, ayakkabı sanayisinde her geçen gün artan kaliteli ürün talebine destek olabilmek için, tesislerimizi değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmek en büyük amacımız. Bu yüzden sizlerin iç taban konusunda mutfağınız olmaya talibiz. Ayakkabı piyasası her geçen gün yeni fikirlere ve projelere ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Devamlılık gösteren iş birliği ve bilgi paylaşımı ile başarılı projelere imza atmanın siz değerli müşterilerimizin desteği ile mümkün olacağı inancındayız. Bu nedenle yeni kataloğumuzda ürünlerimizi beğenilerinize sunmak, model çalışmalarınızda bir kaynak oluşturmak ve yeni modelleri keşfetmenize yardımcı olmak için AKFORM olarak daima hizmetinizdeyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Akform olarak hizmet ettiğimiz müşterilerimiz için kaliteli, sağlam ve sağlıklı ayakkabı iç tabanı üreterek müşteri beklentilerinin üzerinde, ekonomik, ergonomik, dayanıklı ayakkabı iç tabanı üretmek temel kalite politikamızdır.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Akform, çalışanlarının sağlığını önemser. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda ulusal ve uluslararası mevzuata uymayı taahhüt eder, sürekli gelişimi sağlamak amacıyla sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmayı sağlar.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Akform, çevreyi hayatın temel bir ögesi olarak görüp, doğayı korumak amacıyla, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uymayı taahhüt eder, daha çevreci ürün geliştirebilmek amacıyla kendini geliştirir.

VERİMLİLİK POLİTİKAMIZ

Ayakkabı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, ayak sağlığına uygun en dayanıklı malzeme ile en kaliteli ayakkabı iç tabanlarını, modaya uygun olarak tasarlayıp üretmek, ayakkabıların ömrünü uzatacak iç taban ve sünger üretim metotları ve verimliliğini gerçekleştirmektir.

Consultio is a professional consulting company

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goiku ssimos ducimus qui blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque corrupti quos.
Start

2nd Feb, 2018

Exhibition Planning & Exhibition Management

21st Jul, 2018

Growth internationallyfirst half of the 2018s

19th Aug, 2018

The purpose of the business plan

2nd Jan, 2019

Focus business history on what matters to planning

22nd Sep, 2019

History to Unite and Inspire People

12th Jan, 2018

Establishment of Constrio

8th Jul, 2018

Registered as a construction company

18th Aug, 2018

Construction bought the Greek company Delta

27th Sep, 2018

For lean business plans, operational plans, and strategic plans

8th Jul, 2019

Award winner
theme-15

We have many reviews from our satisfied clients.